Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Продадено Продавам монитор BENQ 24"

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.300 ден.
Истекува

Опис

Продавам половен монитор во исправна состојба без забелешки BENQ GW2470 T, 24" 1920x1080 at 60Hz, VA, 2HDMI + VGA. Слики подоцна. Го поседувам околу две години, нема гаранција. Немам кутија па не би праќал по карго. Локација Скопје, повеќе инфо пп. Резервација.

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Последна промена
Прегледи
262

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно