Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
hehexd

Продавам монитор AOC 24G2ZE 240Hz IPS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://eu.aoc.com/en/gaming/products/monitors/24g2ze-bk
Се продава монитор AOC 24G2ZE 240Hz IPS, стар месец ипол, целосно пакување со пропратните кабли hdmi и displayport.

Мониторот има еден заглавен пиксел(не е мртов) кој што се познава само на темни позадини, мониторот е од gjirafa50, но не им изреагирав за пикселот бидејќи не ми сметаше.

Напомена: Мониторот не се подесува по висина, има само опција за наслон, да не го помешате со истиот модел 24G2ZU - кој што има подесување по висина.

Цената е фиксна - 10,000 ден.

Локација Велес, можам да го донесам и во Скопје.

Информации

Автор
hehexd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
805

Повеќе огласи од hehexd

На врв Дно