Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Модуларно напојување 850W Gold Gigabyte P850GM

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Коиристено околу 3 години, неотварано и несервисирано
следува со сите кабли:
1x 24pin
1x CPU
2x VGA
2x Sata
1x Molex
1x Power Cable
Давам една недела тест период, за било каква забелешка нудам full refund.

Цена: 3500ден Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
72

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно