Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам мобилни телефони.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Моментално достапни Самсунг модели.


Samsung Galaxy S22 Ultra 512gb 749€ Green.
Samsung Galaxy S22 Ultra 256gb 719€
White
Samsung Flip 4 128gb 499€

1 година моја гаранција.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
298

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно