Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DrMTR

Продавам Mikrotik hAP AC2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
50 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://mikrotik.com/product/hap_ac2
Продавам практично неупотребуван Mikrotik hAP AC2 користен 3 месеци во викендица како "on demand" рутер со помош на 4G Modem. Со оглед на тоа дека рутерот го вклучувам само кога одам во викендица, истиот практично има неполни 50 часа ефективна работа. Земав друго решение за интернет во викендица и рутерот ми стои беспотребно. Нов кошта околу 70 евра. Го продавам за 50 евра фиксно !


Заинтересирани ПП. Благодарам.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
DrMTR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
451

Повеќе огласи од DrMTR

На врв Дно