Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам MICRON SODIMM DDR4 8 GB 3200mhz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.700 ден.
Истекува

Опис

Плочката е нова извадена е од нов Acer Nitro лаптоп заменета со 2 x 16 плочки

ЦЕНА : 1700 денари

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
105

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно