Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
pinky

Продавам Micron 2x 8GB SODIMM DDR4 3200MHz

Статус
Овој оглас е заклучен.
Датум Цена Промена (во %)
16 ноември 2022 во 22:57 3.000 ден.
На врв Дно