Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
pinky

Продавам Micron 2x 8GB SODIMM DDR4 3200MHz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Двете плочки се извадени од нов HP ProBook.

Модел: MTA8ATF1G64HZ-3G2R1

Информации

Автор
pinky
Поднесена
Последна промена
Прегледи
352
На врв Дно