Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
psyside

Продавам Mi12T pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
550 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Боја сина, купен од Телеком пред 2 недели. Гаранција уште 23 месеци +

Се продава заради купување на Vivo X90 pro plus. Teлефонот доаѓа со Snapdragon 8gen+ и Samsung 1/1.22 HP1 сензор, кој го прави масакар сите скорешни сензори сем IMX 989 (12SU + Vivo X90p +)

8/256.

Цена 550 евра.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
psyside
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
536

Повеќе огласи од psyside

На врв Дно