Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
psyside

Продавам Mi11 Ultra 12/256

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Состојба 9.5/10
Боја црна
Модел - 12/256
Причина за продавање - апгрејд на Mi12U
Цена - 40.000
Контакт и прашања, строго преку пп.
Гаранција има до 31.08 2022, - купен од Мобеликс.
Слики нема, затоа што немам заменски телефон или апарат, да го сликам, и да се гледа убаво.
  • Ми се допаѓа
Реакции: aleksuperior и kirev

Информации

Автор
psyside
Поднесена
Последна промена
Прегледи
404

Повеќе огласи од psyside

На врв Дно