Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Продавам Mi Smart Clock

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Продавам половен Mi Smart Clock. Стар е година и 3 месеци, купен е локално. Имам документ но гаранцијата прошла во јуни.
Многу малку работен, вкупно една недела, во фиока ми стои цело време. Немам кутија нажалост.

Цена: 1800мкд
Локација: Карпош - Скопје.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
206

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно