Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам, менувам HP Spectre x360 14

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
58.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава лаптоп - премиум сегментот на HP. Одлично сочуван HP Spectre x360 14
Лаптопот е користен поврзан на надворешен монитор и тастатура во 90% од времето.

Цена 58000денари
Може замена за Macbook M1 Pro или M2 Pro 14/16" со моја доплата.


Карактеристики на лаптопот:
Дисплеј: 13.5" (34.3cm)
Резолуција: (1920x1280) WUXGA IPS multitouch
Corning® Gorilla® Glass NBT™
Процесор: Intel® Core™ i7-1165G7
(up to 4.7 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads)
Графичка: Intel® Iris® Xᵉ Graphics
RAM Меморија: 16GB DDR4, 4266Mhz
Диск (Storage): 512 GB M2
Аудио:Audio by Bang & Olufsen; Quad speakers; HP Audio Boost
Камера:HP True Vision 720p HD IR camera with camera shutter and integrated
Порти:2 x Thunderbolt™ 4 with USB4™ Type-C® 40Gbps signaling rate
(USB Power Delivery DisplayPort™ 1.4 HP Sleep and Charge)
1 x SuperSpeed USB Type- A 10Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge)
1 x headphone/microphone combo
Intel® AX200 Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth® 5 combo, non-vPro®
Power: 65 W USB Type-C® power adapter
Батерија:4-cell, 66 Wh Li-ion polymer
Лиценциран Windows 11 Pro

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
256

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно