Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DrMTR

Продадено Продавам Mecool M8S Pro L AndroidTV бокс

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
20 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.priceboon.com/product/mecool-m8s-pro-l/
Го продавам следниов бокс како од насловот. Користен во перфектна состојба и потполно функционален со мали знаци од користење на далечинското. Android TV 7.1 . Цена 25 евра.

Да не трупам спецификации овде, заинтересираните нека ѕирнат овде. Истиот идентичен со потполно пакување. Моментално се користи истиот за ИПТВ. 3GB RAM 32GB Flash верзијата.

Заинтересирани ПП

Информации

Автор
DrMTR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
304

Повеќе огласи од DrMTR

На врв Дно