• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dangthe

Продавам мауси

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Здраво,

Продавам неколку мауси:

 • Razer Viper - купен од Сет, потполно функционален, без гаранција.
  Цена 1500 ден.
 • Logitech G900 - купен од Нексио, потполно функционален, доаѓа со кутија, без гаранција.
  Цена 4000 ден.
 • Logitech G Pro Wireless (црн) - купен од Анхоч, потполно функционален, доаѓа со кутија, без гаранција.
  Цена 4500 ден.
 • CoolerMaster CM711 (glossy црн) - купен од Сет, потполно функционален, без гаранција.
  Цена 1500 ден.
 • Roccat Kain 100 AIMO - купен од странство, потполно функционален, без гаранција.
  Цена 2000 ден.
 • Zowie S1 (medium) - купен од Анхоч, потополно функционален, доаѓа со кутија, без гаранција.
  Цена 2300 ден.
 • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac и Oktar

Информации

Автор
dangthe
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
767

Повеќе огласи од dangthe

На врв Дно