Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Prodavam maticna asus strix b450 , ryzen 3600

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

PRODAVAM:
mb - asus strix b450-f gaming.
Cpu amd ryzen 3600.
Ladnak cooler master black 212..
Prv gazda sum i koristena licno od mene.
Plocata sleduva so nejzinata kutija.
Cena za komplet 10.000 denarosi.
Da napomenam za plocata ima kupeno licenca za windows i pri nova instalacija ne vi bara registracija na windows.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Последна промена
Прегледи
523

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно