Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
GetSchwifty

Продавам матична плоча - Gigabyte AB350M-DS3H V2 (rev. 1.1)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Здраво, продавам матична плоча Gigabyte AB350M-DS3H V2 заедно со stock AMD Wraith Stealth кулер (без кутија).
Плочата е користена 2 и пол години, одлично сочувана и функционална но со мал coil whine проблем, односно прави зуење при гејминг кое што се појавува околу socket-от за процесор.

Цена: 1500 ден
Само во Скопје.
Не праќам по карго.

Информации

Автор
GetSchwifty
Поднесена
Последна промена
Прегледи
444

Повеќе огласи од GetSchwifty

На врв Дно