Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Продавам матична плоча Asrock Z370 Extreme 4 и процесор Интел i5 9400f

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Го продавам комбото поради апгрејд, користени, гаранција истечена. Одлична состојба, кутија за плочата, ОЕМ кулер за процесорот. Цена 8000ден комплет, не го делам. По карго не праќам, за замена не сум заинтересиран, веќе е таксан апгрејдот на 11та генерација. Повеќе информации во приватна порака.

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
287

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно