Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Josifosky

Продадено Продавам Macbook Pro 2018 13"

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
500 €
Истекува

Опис

Продавам Macbook Pro 2018 купен во 2019 од Neptun со конфигурација i5 процесор, 8gb рам, 256 ssd, 13" дисплеј во одлична форма. Со него иди оригиналниот полнач со оригинален кабел.

Информации

Автор
Josifosky
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
253

Повеќе огласи од Josifosky

На врв Дно