Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам MacBook Air 2020 512Gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
799 €
Истекува

Опис

Processor
1.1GHz quad-core Intel Core i5, Turbo Boost up to 3.5GHz, with 6MB L3 cache
Memory
8GB of 3733MHz LPDDR4X onboard memory
Storage
512GB PCIe-based SSD1
Graphics
Intel Iris Plus Graphics
Support for Thunderbolt 3–enabled external graphics processors (eGPUs)

Перфектно сочуван , комплет пакување оргинал се на него.

100циклуси на батерија.

Цена 799€

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
208

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно