Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gocetan

Продавам Logitech MX Master 3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам глувче Mx Master 3 graphite, купен од gjirafa пред една год, со gjirafa flex, иако тоа во моментов е небитно :)
Купен 4364ден, користен многу малку, (да не речам како нов),ако не се лажам само едно полнење.
Го имам целосно пакување, усб кабелот не е користен.
Нема никаква физички оштетувања. Цена 3000 ден.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trtka

Информации

Автор
gocetan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
347

Повеќе огласи од gocetan

На врв Дно