Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
K

Продавам Logitech G533 Wireless Gaming Headset

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Здраво,

Продавам слушалки Logitech G533.

Слушалките се купени во Германија минатата година како подарок и користени се само 2 пати чисто да се споредат со Logitech G535 кои веќе ги имав.
Слушалките се одлични, цврсто лежат на уво и имаат супер звук.
Доаѓаат со оригинал кутија и со сите делови и спецификации.
Слушалките се целосно исправни и имаат фолии на нив.

Слушалките работат со USB dongle.

Гаранцијата ми е изгубена за истите, но доколку има нешто во иднина може да се контактираат Logitech Support.

Информации

Автор
Kiro619
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
117

Повеќе огласи од Kiro619

На врв Дно