Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
K

Продавам Logitech G533 Wireless Gaming Headset

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Здраво,

Продавам 2 пати користени слушалки Logitech G533.

Слушалките се купени во Германија на почетокот на годинава како подарок и користени се само 2 пати чисто да се споредат со Logitech G535 кои веќе ги имав.
Греота е толку добри слушалки да оснатат некористени.
Доаѓаат со оригинал кутија и со сите делови и спецификации.
Слушалките се целосно исправни и имаат фолии на нив. Наполнети се само еднаш.

Гаранцијата ми е изгубена за истите, но доколку има нешто во иднина може да се контактираат Logitech Support.

Не можам да се одлучам за цената па ве молам за проценка.

Информации

Автор
Kiro619
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
386

Повеќе огласи од Kiro619

На врв Дно