• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
N

Продавам Lenovo z6 Pro 8/256 Snapdragon 855

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам Lenovo z6 Pro
8gb RAM
256gb Меморија
Snapdragon 855
Kористен година и половина, нема никакви забелешки за физичката состојба, користен со маска 100% од времето, функционира безпрекорно, батерија држи еден цел ден со heavy usage.
Комплет со кутија и сите додатоци.
Повеќе за мобилниот на линков - Lenovo Z6 Pro - Full phone specifications
Цена 7000ден
контакт ПП или моб: 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
57

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно