Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
T

Продадено Продавам Lenovo Thinkpad e470

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
16.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Lenovo Thinkpad e470
7200u
1080p IPS екран
16gb ram
250 GB ssd
win 11 pro лиценца врзана за истиот.

Информации

Автор
Trtka
Поднесена
Последна промена
Прегледи
793

Повеќе огласи од Trtka

На врв Дно