Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Trtka

Продавам Lenovo IdeaPad 3

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Lenovo IdeaPad 3 14iil05 со Intel Core i5-1035g1.
Без знаци на користење.
15000денарос.

Информации

Автор
Trtka
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
139

Повеќе огласи од Trtka

На врв Дно