Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pulse

Продавам LEDGER NANO S PLUS х2 неотпакувани

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Две на број, се разбира неотпакувани, нарачани од официјалната страна.
Цена: 100€
Локација: Кочани/Скопје

Информации

Автор
Pulse
Поднесена
Последна промена
Прегледи
219

Повеќе огласи од Pulse

На врв Дно