Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Laptop MSI Katana GF 66 i7 11800H, RTX3070

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
38.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Продавам одлично зачуван лаптоп,
Лаптопот е користен со екстерна тастатура и маус, нема мртви пиксели, нема посериозен screen bleeding, нема никакви оштетувања на пластиките.
Истиот има тастатура со Шведска подршка.
Модел: MSI Katana GFM 66 UG11 со следнава спецификација

 • Display 15.6'' 144hz Full HD IPS
 • CPU i7 11800H
 • GPU RTX 3070 8gb
 • RAM 2x8gb DDR4 @3200mhs Dual Channel
 • Storage - NVME 500gb Kingston
 • Battery capacity 85000MAH
 • Weight 2250gr.
 • Charger 180W.
 • Лиценциран Windows 11

За подетални инфроамции слободно контактирајте ме на Viber.
Тест период една недела.

Цена 38500ден фиксна, може замена за Десктоп со реални понуди
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
78

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно