Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам лаптоп DELL G5 15 5511

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
48.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам одличен лаптоп DELL G5 15 5511
- DELL G5 15 5511
Купен од Сет пред нешто повеќе од една година, преостаната гаранција до 02.2025
Користен mostly како десктоп ПЦ, поврзан со екстерен монитор, тастатура и маус,
Користен mostly за photoshop, illustrator, обид за компелирање кодови :) во JAVA, Visual studio code, изиграно не повеќе од 10 партии dota2 и CSGO.

Цена 48000 денари
Може испорака по карго
Контакт 077 638 126
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
814

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно