Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
100JKO

Продавам лаптоп ASUS TUF Gaming F15

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
42.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.asus.com/laptops/for-gaming/tuf-gaming/2021-asus-tuf-gaming-f15/
Како што гласи насловот се продава нов лаптоп (се на се користен месец дена) од брендот ASUS TUF Gaming F15.
Лаптопот е купен на 23 Мај оваа година, лаптопот е во перфектна состојба без гребнатини и без траги на користење.
Преостанатата гаранција важи до 23.05.2024

Ги има следниве спецификации :
Intel i5 11400h
RTX 3050
16(2x8)GB DDR4 3200 RAM
750(500 250)GB M.2 NVME SSD
15.6inch 144hz IPS Panel Display

Цена : 45500 денари (со можност за плаќање преку крипто)
Подетални информации може да видите на следниот линк : Asus TUF Gaming F15
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
100JKO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1244

Повеќе огласи од 100JKO

На врв Дно