Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Aowek

Продавам куќиште Corsair 460x

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава Corsair 460x RGB , доаѓа со 3 Corsair SP120 mm фанови плус 2 non rgb 120sp mm.

Самото куќиште има сопствен контролер за боите на фановите.

Цена 4000 денари.

Информации

Автор
Aowek
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
234

Повеќе огласи од Aowek

На врв Дно