Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
igor_bef

Prodavam kukishte Thermaltake Commander MS i napojuvanje Cooler Master Silent M2 - 620W

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Prodavam:
1. kukishte Thermaltake Commander MS(usb 2.0 verzija)

2. Cooler Master Silent Pro M2 - 620W 80 PLUS (bronze)


Delovite se solidno zacuvani, nemaat garancija.
Gi prodavam za toa sto ne gi koristam povekje od 2 godini, taka mi stojat....

Cena, po dogovor.

kontakt: 070275150

Информации

Автор
igor_bef
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
268
На врв Дно