Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DeepImpact

Prodavam koristeni Antmineri

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Lokacija Skopje

Sostojba: Koristeni 2-3 god, vo potpolno ispravna rabotna sostojba

Minimum 10 parcinja za da se kupi

Nacin na plakanje: kes i kripto 50 % ili 100% avansno isti den se dobivaat

Cena 2200 usd

Информации

Автор
DeepImpact
Поднесена
Последна промена
Прегледи
130

Повеќе огласи од DeepImpact

На врв Дно