Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Molec

Продавам користен Logitech G25 Racing Wheel

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Logitech G25 Racing Wheel (волан, рачен+секвенционален мењач и 3 педали) користен, со минимални знаци на употреба, целосно функционален. Доаѓа со фабричка кутија и сите потребни кабли/адаптери. Купен од Риверсофт.

Информации

Автор
Molec
Поднесена
Последна промена
Прегледи
303

Повеќе огласи од Molec

На врв Дно