Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
blackelf

Продадено Продавам користен Logitech G25 Racing Wheel

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Logitech G25 Racing Wheel (волан, рачен+секвенционален мењач и 3 педали) користен, со минимални знаци на употреба, целосно функционален. Доаѓа со фабричка кутија и сите потребни кабли/адаптери. Едниот држач на воланот бил претходно скршен и направен е нов 3Д принтан.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Molec

Информации

Автор
blackelf
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
226
На врв Дно