Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Продавам конфигурација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
24.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Здраво на сите,

Ја продавам следнава конфигурација.

CPU :i3 10100f
Motherboard: b460 asus m a
RAM: 8GB RAM ( може уште една плочка да се додаде од 8GB со доплата од 2.000 МКД)
GPU:RX 580xfx 4GB
SSD:Kingston A400 250GB
Case: Cooler Master Q300L
Power Supply: Coolermaster 500w v2

Освен графиката, сите делови се под гаранција

Цена 24.500.

Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
452

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно