Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам конфигурација.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
со графичка Radeon RX 580 Series graficka.

Купен е од член на форум.

Ако треба нешто дополнително ПП.
Ми треба проценка.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
468

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно