Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Комбо B450 + Ryzen 5 2600 + Ram 8gb

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комбо матична процесор и рам:
Матична: B450 As Rock Pro 4
Процесор: Ryzen 5 2600 со кулер Wraith Stealth
Рам DDR4 2x4gb

Цена фиксна 5500ден.
Може испорака по кларго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
128

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно