Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам iPhone 6S Plus 64gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Во добра состојба , нема менувано ништо.

78% battery health.
Работи се на него.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
483

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно