Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
claus

Продавам Iphone 13 Pro Max

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
710 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_13_pro_max-11089.php
Се продава iPhone 13 pro max 128gb - graphite боја.

Одлично сочуван, не е отваран и не менувано ништо. 91% battery health, си има true tone. Интернационалната гаранција е помината во Јули.

Со телефонот следува кутија, оригинален полнач и 4-5 маски.

Преферирам подигнување во живо, од Куманово сум. Може и карго на ваш ризик.

Информации

Автор
claus
Поднесена
Последна промена
Прегледи
385
На врв Дно