Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам iPhone 13 Pro Max нов од телеком.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.150 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Нов неотпакуван 128гб
Зелена боја.
Работи на сите мрежи.

Достапен за подигање од петок.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
677

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно