Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам iPhone 13 Pro Max 256gb нов.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.150 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
12 месеци гаранција , нов неотпакуван

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
399

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно