Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продадено Продавам iPhone 13 Pro , IPhone 13 Pro Max нови неактивирани.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.010 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
12 месеци гаранција во istyle.

13 pro 128gb 1010€
13 Pro max 128gb 1110€

Гледам цените да се најниски од било кое продажно место.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
342

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно