Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам iPhone 13 128gb нови 1 година гаранција.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
799 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Нови неотпакувани со гаранција.
Црна боја
Повеќе парчиња достапни.
Без замени.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
499

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно