Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам iPhone 13 128gb 11м гаранција од istyle.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
700 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Купен пред месец дена, комплет оргинал фолија футрола полнач 20w.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
195

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно