Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Iphone 12 Pro Max

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
450 €
Истекува

Опис

Се продава мобилниот од насловот,
Одлично зачуван без никакви забелешки по екранот, задниот капак, лајсните или камерите.
Функционира безпрекорно без ниту една маана,
Battery status 85%
Користен со маска и заштитна фолија.
Доаѓа со маската од сликата и кабелче за полнење (без полнач)

Цена: 450е Фиксна
Контакт: ПП или 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
164

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно