Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам iPhone 12 Mini 64gb без траги на користење.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
420 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Користен 1 година со помината интернационална гаранција.

Работи на сите мрежи.
88% батери health.
Црна боја.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
192

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно