Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам Ipad Pro 11 M1 128GB Wifi

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
25.000 ден.
Истекува

Опис

Таблетот е во одлична состојба купен е од швајцарија , батерија одлична 89%, без гребнатинки коска состојба.Доаѓа со кутија и оргинален полнач.

ЦЕНА : 25.000 МКД
  • Ми се допаѓа
Реакции: lumixoid и Oktar

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
187

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно