Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Skorp

Продадено Продавам Intel® Core™ i7-10700K Processor

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/199335/intel-core-i710700k-processor-16m-cache-up-to-5-10-ghz.html
Продавам користен Intel i7-10700K со локална гаранција до 10.08.2023.

Процесорот си работи најнормално и без никакви проблеми. Никогаш не е клокан и се продава поради апгрејд. Си доаѓа со оригиналната кутија.

Информации

Автор
Skorp
Поднесена
Последна промена
Прегледи
442

Повеќе огласи од Skorp

На врв Дно