Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам i9 конфигурација.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
800 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Не е користен стоен во канцеларија.
Гаранција 3 месеци на сите делови.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Последна промена
Прегледи
479

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно