Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
pinky

Продадено Продавам i5 6600, MSI B250, 16GB DDR4

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Intel i5 6600 со stock cooler
MSI B250M PRO-VDH
2x Kingston HyperX Fury 8GB DDR4-2133 CL14

На матичната ѝ е изгубен IO shield-от (желевцето на нашки :)). Гаранциите мислам дека се истечени на сите компоненти. Пожелно е да се продаде се во пакет.

Информации

Автор
pinky
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
571

Повеќе огласи од pinky

На врв Дно